Rüyada bekar arkadaşının sözlenmesi

Rüyada bekar arkadaşının sözlenmesi emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada bekar arkadaşının sözlenmesi gördüyseniz:

  • Gelirinizi müsrifçe harcamayın.

Rüyada bekar arkadaşının sözlenmesi aile hayatının sorunlarla dolacağına, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına yorulur.

Rüyada bekar bir arkadaşının evlendiğini görmek sevinçten adeta havalara uçacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine delalettir.

Rüyada bekar arkadaşının evlendiğini görmek büyük bir projeye girileceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bekar arkadaşının kına gecesini görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada bekar arkadaşının çocuğunun olduğunu görmek çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada bekar bir arkadaşının hamile olduğunu görmek rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bekar arkadaşının doğum yaptığını görmek atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine delalettir.

Rüyada bekar arkadaşının kızı olduğunu görmek zorlukların çözüme kavuşacağına, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments