Rüyada bebeğini karnında hissetmek

Rüyada bebeğini karnında hissetmek yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeğini karnında hissetmek gördüyseniz:

  • Gerek aile büyükleriniz, gerekse yaşlı kimselerden gelen olumlu yardımlar size yeni bir yön kazandırabilir.

Rüyada bebeğini karnında hissetmek yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının bebeğini karnında taşımak büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, rüya sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka birinin bebeğini karnında taşımak uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına inanılır.

Rüyada bebeğini karnında görmek bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada karnında birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, çok güzel günler göreceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada karnında yılan şansının da açık olacağına, rahatının, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada karnında kıl görmek sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine delalet etmektedir.

Rüyada karnında göz görmek hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments