Rüyada bebeğin kaka yapması ne demek

Rüyada bebeğin kaka yapması ne demek girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, uykusuz geceler yaşanacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin kaka yapması ne demek gördüyseniz:

  • Olayları fazla büyütmeden gereksiz tartışmaların içine girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada bebeğin eve kaka yapması hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, tövbelerinin allah’a ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir bebeğin kaka yapması çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin çiş kaka yapması hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine tabir olunur.

Rüyada bir bebeğin altına kaka yapması bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada bebeğin üzerime kaka yapması büyük emekler vereceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine delalet eder.

Rüyada bebeğin bezine kaka yapması bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, başarılarının hiçe sayılacağına işarettir.

Rüyada bebeğin siyah kaka yapması aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, böyle işlere kalkışacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek bebeğin kaka yapması yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments