Rüyada bebeğin ağzından beyaz köpük çıkması

Rüyada bebeğin ağzından beyaz köpük çıkması başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada bebeğin ağzından beyaz köpük çıkması gördüyseniz:

  • Sizi üzecek olan geçici bir ayrılık yaşamanız olasıdır.

Rüyada bebeğin ağzından beyaz köpük çıkması kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, işlerin sarpa saracağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin ağzından köpük gelmesi makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzından beyaz köpük çıkması mutluluğunun daim olacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağzından beyaz köpük gelmesi mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine delalettir.

Rüyada ağzından köpük gelmesi yokluk içine gireceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün ağzından köpük gelmesi bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin ağzından köpük gelmesi bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada çocuğun ağzından köpük gelmesi maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyada oğlumun ağzından beyaz köpükler geldi. Çok korktum