Rüyada bebeğe su vermek

Rüyada bebeğe su vermek çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeğe su vermek gördüyseniz:

  • Belli iş birlikleriniz veya özel yaşamınızla bağlantılı işleriniz sıkıntılı bir seyir izlemeye başladıysa çok fazla üzerine gitmemelisiniz.

Rüyada bebeğe su içirmek işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebeğe dua etmek rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına tabir olunur.

Rüyada bebeğe su vermek kısmetin ve başarının engelleneceğine, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebeğe süt sağmak birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebeğe süt aramak deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine yorulur.

Rüyada bir bebeğe muz yedirmek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada bir bebeğe süt içirmek kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına delalet eder.

Rüyada bebeğe sure okumak işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments