Rüyada başkasının sevgilisinin elini tutmak

Rüyada başkasının sevgilisinin elini tutmak işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının sevgilisinin elini tutmak gördüyseniz:

  • İlişkinize durduğu yerde zarar verebilirsiniz.

Rüyada başkasının sevgilisinin elini tutmak rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilisinin elini öpmek eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına alamet eder.

Rüyada sevgilisinin elini tutmak sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilisinin elini öpmek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine delalet eder.

Rüyada başkasının elini öpmek yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının elini silmek sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir başkasının elini öpmek iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının elini yakmak uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments