Rüyada başkasının özürlü çocuğuna bakmak

Rüyada başkasının özürlü çocuğuna bakmak bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına işarettir.

Rüyada başkasının özürlü çocuğuna bakmak gördüyseniz:

  • Dostlarınızı uzun bir süredir ihmal ediyorsunuz.

Rüyada başkasının özürlü çocuğuna bakmak parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, kimseyle konuşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının çocuğuna hamile kalmak ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının çocuğuna annelik yapmak yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının çocuğuna yemek yedirmek beddua ve ah alacağına, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının çocuğuna kıyafet almak zahmetli işlerle uğraaşılacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine işaret eder.

Rüyada başkasının erkek çocuğuna bakmak aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, yüksek bir makamı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının çocuğuna kızmak eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine işarettir.

Rüyada başkasının çocuğuna bakıcılık yapmak evlenme yolunda adım atacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments