Rüyada başkasının nişan görmek

Rüyada başkasının nişan görmek buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, çalıştıkça da allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, rahatsızlık duyulacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının nişan gördüyseniz:

  • Çok karmaşık bir durumun içine girmezseniz bundan faydalanacak kişi siz olabilirsiniz.

Rüyada başkasının nişan bozulması belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının nişan görmek kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada baskasinin nişan yüzüğü görmek sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının nişan yüzüğünü takmak evinde tenceresinin hep kaynayacağına, sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına işaret eder.

Rüyada başkasının nişan yüzüğü takmak sorunlarının biteceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına yorulur.

Rüyada başkasının nişan hazırlığını görmek kaybedilen malları tekrar kazanacağına, işlerinin azalacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının nişan davetiyesini görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının parmağında nişan yüzüğü görmek başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments