Rüyada başkasının kıçını yıkadığını görmek

Rüyada başkasının kıçını yıkadığını görmek elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına ilk önce çok üzülüp, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının kıçını yıkadığını gördüyseniz:

  • Eğlenmenizi engelleyen kişilere izin vermeyin.

Rüyada başkasının kıçını yıkadığını görmek hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, kısmetinin ve şansının kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıçını yıkadığını görmek güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada kendi kıçını yıkadığını görmek alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının kıçını yıkamak kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına alamet eder.

Rüyada bir başkasının kıçını görmek mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına alamet eder.

Rüyada başkasının kıçını açık görmek işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, işlerinin artacağına inanılır.

Rüyada başkasının yün yıkadığını görmek mutlulukların yarım kalacağına, işlerin düze çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının buğday yıkadığını görmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments