Rüyada başkasının gömleğini ütülemek

Rüyada başkasının gömleğini ütülemek aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine alamet eder.

Rüyada başkasının gömleğini ütülemek gördüyseniz:

  • Bazı konularda ilerleme sağlayamadığınız ya da bir noktaya kilitlenip kaldığınız için üzülüyor olabilirsiniz.

Rüyada bir başkasının gömleğini giymek büyük sorunlarla karşılaşacağına, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına inanılır.

Rüyada başkasının gömleğini ütülemek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine delalettir.

Rüyada eşinin gömleğini başkasının giydiğini görmek geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada gömleğini başkasının giymesi huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının beyaz gömleğini giymek bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine delalet eder.

Rüyada başkasının gömleğini giydiğini görmek yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının gömlegini giymek beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına alamet eder.

Rüyada kendi gömleğini başkasının üzerinde görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ruyamda bayram sabahiydi oğlumun gömleğini ütülüyordumki oğlumu bayram namazina göndereyim