Rüyada başkasının duvar ördüğünü görmek

Rüyada başkasının duvar ördüğünü görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına, çok büyük üzüntüler duyacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine işarettir.

Rüyada başkasının duvar ördüğünü gördüyseniz:

  • Doğru bilgilendirilmeniz durumunda kazanan taraf olabilirsiniz.

Rüyada başkasının duvar ördüğünü görmek geleceğin güzelliklerle dolacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada kadının duvar ördüğünü görmek yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada babanın duvar ördüğünü görmek o kapıyı kapatacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına yorulur.

Rüyada eşinin duvar ördüğünü görmek sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, fikirlerini, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada duvar ördüğünü sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine işaret eder.

Rüyada duvar ördüğünü görmek rahatlığa ereceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının lif ördüğünü görmek herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, kısa süre içinde işten çıkılacağına delalettir.

Rüyada başkasının saçını ördüğünü görmek kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyada annenin duvar örmesi ne analama gelir?

Beyhan

Rüyada bir akrabanın duvar ördüğünü görmek

inci

rüyamda sevdiğim adam ve eşi kendi pencerelerini söküp ustaya piriket duvar ördürdüklerini gördüm.sevdigim kişi o odadan çıkıp arka balkondan bana anlamlı bakıyordu yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

zeynep

rüyamda görümcem ler evin içine duvar yaptırmışlardı salonun ortasından ve salonda 5 6 tane avize takiliydi

Beyhan

Eski sevgili nin kendi avlusuna tuğla duvar ördüğü nu görmek