Rüyada başkasının bebeğini kurtarmak

Rüyada başkasının bebeğini kurtarmak ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, huzurlu günler görüleceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, hile ile mal elde edeceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, kariyer sahibi olacağına, sevinçli haberler alınacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada başkasının bebeğini kurtarmak gördüyseniz:

  • Bazı beklenmedik gelişmelere karşı tedbirli olmakta da fayda var.

Rüyada başkasının bebeğini doğurmak zorluk ve zahmete düşeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine işarettir.

Rüyada bebeğini başkasının alması hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının bebeğini korumak büyük sıkıntılar yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına delalettir.

Rüyada başkasının bebeğini emzirmesi çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının bebeğini kurtarmak hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına delalettir.

Rüyada bir başkasının bebegini görmek gözyaşının dineceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına delalettir.

Rüyada başkasının bebeğini saklamak çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına alamet eder.

Rüyada başkasının erkek bebeğini sahiplenmek yapacağı o işi onaylamayacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments