Rüyada başkasının ayakkabısını istemek

Rüyada başkasının ayakkabısını istemek çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına inanılır.

Rüyada başkasının ayakkabısını istemek gördüyseniz:

  • Akşam satlerindeyse biraz sıkılabilirsiniz.

Rüyada başkasının ayakkabısını saklamak başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir başkasının ayakkabısını giymek arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine yorulur.

Rüyada başkasının ayakkabısını çıkarmak bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine işarettir.

Rüyada başkasının ayakkabısını beğenmek tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına delalettir.

Rüyada başkasının ayakkabısını istemek başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına yorulur.

Rüyada başkasının ayakkabısını giyme eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının ayakkabısını yıkamak adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işarettir.

Rüyada başkasının ayakkabısını aramak çarelere kavuşacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.