Rüyada başkasının altına sıçması

Rüyada başkasının altına sıçması görmediği yerlere gideceğine, kısa süre içinde işten çıkılacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, insanların gözünde olduğu kadar allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, dertlerinden kurtulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının altına sıçması gördüyseniz:

  • Yanılsamalar nedeniyle duygusal bir konu tuhaf veya komik bir hal alabilir.

Rüyada başkasının altına sıçması terfi edeceğine, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına delalet eder.

Rüyada başkasının altına işediğini görmek şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının altına sıçtığını görmek sürekli stres ve sinir içinde olacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının altına kaçırdığını görmek girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, ekonomik olarak kalkınacağına yorulur.

Rüyada birinin başkasının altına işediğini görmek işlerin rast gideceğine, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına işaret eder.

Rüyada bir başkasının altına işediğini görmek yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, kimden akıl soracağına işaret eder.

Rüyada başkasının altına yaptığını görmek deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, bereket ve mutluluk elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının altına kaka yaptığını görmek yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada başkasının altına sıçması

  1. Rüyamda bir yerde dururken sanki kendi Anadolu’da küçük memleketimde gibi elimi bileğimin dış tarafına 1 liralık madeni paradan biraz daha büyük açık kahve topral rengi örümcek konup sokup kene gibi kan emmeye başladı. Sonra etrafımda bir işyeri vardı öyle bir kaç insan bende panikleyip beni örümcek soktu ne yapacam hastaneyi arayın diyorum öyle bakıyorlar ben etrafta en iyisi taksiye bineyim diye söylüyorum. Sonra etrafa bakinirken örümceğe bakıp üstüne tukurdum o da yere düşüp öldü. Oradaki bir dükkandan kağıt parçası istedim hastaneye gidip beni bu örümcek soktu bana ve örümceğe bakın diye. Bu arada yerde ölü olan örümcek biraz büyüdü ben elime alınca kırıldı üç dört parçaya ayrıldı sonra ben bunu tekrar eski ÖRÜMCEK haline getirip kağıda koydum ama nerdeyse sadece kemikten ibaret ve bir elden daha büyük hale geldi yaklaşık 15-20 cm civarı büyüklüğe ama görünüşü örümcekten çok ince kafalı bir hayvana benziyordu. O ara belediye otobüsü gördüm hastaneye gidiyor mu evet çıkarıp cebimden 2 lira bozuk para verdim otobusteyken tanıdık bir arkadaşım küçük kızıyla selam vererek indi. Bende hastane durağında indim ama elbiselerim ter kokuyor çorabım ter kokuyor diye acaba eve gidip yıkanıp elbiselerimi değiştirerek tekrar hastaneyi döneyim diye düşünüyorum o ara hastane kapısının önünde sigara içtim ve büyük ABDESTe sıkıştım. Orada dururken arkamda sıra oluştu. İçerideki koridorda iki tuvalet kapısı vardı ve elimde örümcek yerine poşette bir KARPUZ vardı. Ve ben o ara altıma yaptım büyük abdest yavaş yavaş. Sonra tuvalete hızlıca gitmek isterken pantolunumu indirdim yoksa sicradimi bilmiyorum arkamdaki birinede pisletip hızlıca tuvalete girdim. Pantolunumu çıkarıp önce karpuzu su altında tuttum sonra poşeti yıkadım sonra gidip tuvalet taşına oturuyordum ki rüya bitti. Çok karışık rüya Allah

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.