Rüyada başkasına kına sürmek

Rüyada başkasına kına sürmek kişinin geçiminin zorlaşacağına, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına, elinin bolluk göreceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine, yeni çalışmalar yapılacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına işarettir.

Rüyada başkasına kına sürmek gördüyseniz:

  • Sizi zayıf durumda gösterebilecek olaylardan kaçınmak için artı eksi hesabını iyi yapmalısınız.

Rüyada başkasına kına sürmek geleceğe daha umut dolu bakacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına yorulur.

Rüyada başkasına kına yakmak maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada başkasına kına vermek elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada bir başkasına kına yakmak uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına inanılır.

Rüyada başkasına kına yaktığını görmek kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasına kına yakıldığını görmek ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine yorulur.

Rüyada başkasına kına yakılması huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına delalettir.

Rüyada kına gecesinde eline kına yakmak hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments