Rüyada başka birine kelepçe takıldığını görmek

Rüyada başka birine kelepçe takıldığını görmek ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, kazançsız işler peşinde olmaya, borçların gittikçe artacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada başka birine kelepçe takıldığını gördüyseniz:

  • Seyahat sayınızda veya işle ilgili veya özel ilişkilerinizle alakalı yaptığınız ziyaretlerde artış var.

Rüyada başka birine kelepçe takıldığını görmek tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada başka birine altın takıldığını görmek kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada bir eline kelepçe takıldığını görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına yorulur.

Rüyada tek eline kelepçe takıldığını görmek birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına inanılır.

Rüyada sol eline kelepçe takıldığını görmek hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, hoş olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada kelepçe takıldığını görmek diyanet kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendisine kelepçe takıldığını görmek yeni işlere gireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasına kelepçe takıldığını görmek para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına, tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments