Rüyada başka bir ülkeyi görmek

Rüyada başka bir ülkeyi görmek verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, yeni mekânlara gireceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, ekmeğinin azalmayacağına, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine alamet eder.

Rüyada başka bir ülkeyi gördüyseniz:

  • Eş veya sevgilinizin kendi kafasında bazı planları olabilir.

Rüyada başka bir ülkeyi görmek hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada başka ülkeyi görmek sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına işaret eder.

Rüyada başka ülkeyi gezmek en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına alamet eder.

Rüyada başka bir ülkeyi gezmek bekar ise evleneceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ülkeyi kurtarmak atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada ülkeyi düşman basması yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyada yabancı ülkeyi görmek işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ülkeyi terk etmek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, hayatının da zorlaşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments