Rüyada başka bir liseye gitmek

Rüyada başka bir liseye gitmek büyük bir projeye girileceğine, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, iş hayatında büyük hezimetler alacağına, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine delalet eder.

Rüyada başka bir liseye gitmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size rahatsızlık verebilirler ya da bazı fikirlerinize katılmıyor olabilirler.

Rüyada başka bir liseye gitmek rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine yorulur.

Rüyada başka liseye gitmek sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine alamet eder.

Rüyada liseye gitmek kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada istediği liseye gidememek hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına alamet eder.

Rüyada istemediği liseye gitmek maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada liseye yeniden başlamak sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada istediğin liseye gidememek insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada tekrar liseye gitmek çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments