Rüyada başının kel olduğunu görmek

Rüyada başının kel olduğunu görmek kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, planların sarkacağına delalet eder.

Rüyada başının kel olduğunu gördüyseniz:

  • Bırakın her şey kendiliğinden gelişsin.

Rüyada başının kel olduğunu görmek artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada eşinin başının açık olduğunu görmek elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin başının belada olduğunu görmek çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, zenginliği bulacağına delalettir.

Rüyada başının ortasının kel olduğunu görmek bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada başının kapalı olduğunu görmek büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kardeşinin başının belada olduğunu görmek içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına, sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının başının belada olduğunu görmek gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada başının delik olduğunu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, ters giden işlerin düzeleceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments