Rüyada başında kurşun görmek

Rüyada başında kurşun görmek rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, çok mutlu ve sevinçli olacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, işlerinden de geri kalacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine inanılır.

Rüyada başında kurşun gördüyseniz:

  • Bazı olay veya düzenlemelerin asla değişmeyeceğini veya bazı şeyleri bir araya gelemeyeceğini düşünmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada başında kurşun görmek ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına, korkularından kurtulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dağ başında kaybolmak rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada başında yük taşımak çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına tabir olunur.

Rüyada başında dua okunması ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, mal mülk sahibi olacağına, önemli yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada başında fes görmek kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada başında arı görmek hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada başında tuz görmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada ölü başında ağlamak sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments