Rüyada başında kene görmek

Rüyada başında kene görmek iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, ailesinin de büyük olacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, yuva kuracağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına alamet eder.

Rüyada başında kene gördüyseniz:

  • Sinirlerinize hakim olmalısınız.

Rüyada başında kene görmek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kene girmesi adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine, herkes tarafından saygı göreceğine delalet eder.

Rüyada çok kene görmek iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü kene görmek dünya malının çoğalacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kene ayıklamak hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada bacakta kene görmek yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada parmağa kene yapışması kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, kasasının daha çok para dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendinde kene görmek büyük başarıya ulaşılacağına, kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments