Rüyada başı açık yakalanmak

Rüyada başı açık yakalanmak yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına işarettir.

Rüyada başı açık yakalanmak gördüyseniz:

  • Farklı şekilde hissedebileceğiniz anlamda şanslar söz konusu olabilir.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek kısmetinin açılacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada başı açık yakalanmak yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başı açık gelin görmek sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada başı açık camiye girmek sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada bir kızı başı açık görmek rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada bir bayanı başı açık görmek büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına yorulur.

Rüyada birini başı açık görmek işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada camide başı açık olmak yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, yeni bir makama sahip olunacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.