Rüyada baş parmak kanaması görmek

Rüyada baş parmak kanaması görmek aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine yorulur.

Rüyada baş parmak kanaması gördüyseniz:

  • Çocuklarınız olsun ya da olmasın sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir.

Rüyada parmak ucu kanaması neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada sol baş parmak kanaması kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayak baş parmak kanaması fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada baş parmak kanaması görmek verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada parmak kesilip kanaması sıkıntı ile geçimini sağlamaya, nimet ve berekete ereceğine işaret eder.

Rüyada parmak ucunun kanaması sıkıntı yükleneceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada parmak kanaması onlar sayesinde moral bulacağına, kız çocuğunun olacağına işaret eder.

Rüyada orta parmak kanaması meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments