Rüyada barbunya almak

Rüyada barbunya almak kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, toplum içindeki değerinin artacağına, sıkıntılara neden olacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada barbunya almak gördüyseniz:

  • Aşk konularında hareketlilik daha da artacak.

Rüyada barbunya almak kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine alamet eder.

Rüyada kurtlu barbunya görmek uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına tabir olunur.

Rüyada kuru barbunya görmek yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada barbunya tanesi görmek çok zor dönemlerden geçeceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada barbunya fasulye almak hayallerinin suya düşeceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine işaret etmektedir.

Rüyada barbunya fasulye toplamak uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına işarettir.

Rüyada barbunya fasulyesi görmek üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalettir.

Rüyada barbunya görmek ihya iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments