Rüyada banyoyu süpürmek

Rüyada banyoyu süpürmek işinde zarar edeceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine tabir olunur.

Rüyada banyoyu süpürmek gördüyseniz:

  • Yeni yerler keşfedebilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz.

Rüyada banyoyu görmek onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına delalet eder.

Rüyada banyoyu süpürmek üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına rivayet eder.

Rüyada banyoyu temizlemek dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada banyoyu su basması ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada banyoyu kirli görmek bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine yorulur.

Rüyada banyoyu yıkadığını görmek ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada banyoyu toplamak başarılı işlere imza atılacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine inanılır.

Rüyada banyoyu yıkamak dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments