Rüyada balık tutmaya hazırlanmak

Rüyada balık tutmaya hazırlanmak çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, küskünlüklerin oluşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balık tutmaya hazırlanmak gördüyseniz:

  • Belli sözler vermeden veya anlaşmalar yapmadan önce seçeneklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Rüyada balık tutmaya hazırlanmak içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balık tutmaya gidip tutamamak zorlukların giderileceğine, iyilik ve güzellik bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada elle balık tutmaya çalışmak dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına, başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada derede balık tutmaya çalışmak kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada balık tutmaya gitmek işle ilgili inzivaya çekileceğine, çok büyük bir çalışma yapılacağına işaret eder.

Rüyada balık tutmaya niyetlenmek doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, daima zinde ve genç kalacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşla balık tutmaya gitmek bazı engellerle karşılaşacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada olta ile balık tutmaya çalışmak bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
vacide61

merhabalar,oturduğum semtin yakınlarındaki göl de balık tuttuğumu gördüm.oltayı atıyorum hep küçük balıklar geliyor.yanımdaki su dolu kovaya baktıgımda balıkların ölü olduğunu hepsinin suyun üstünde durduğunu gördüm bide.sonra hepsini bütün ölü balıkları göle saldım.saldıktan sonra ölü balıklar canlanmaya başladı.tam osırada girdap gibi bişey oluştu gölün ortasında geri çekildim.bana bişey olmadımı ama