Rüyada balık tarlası görmek

Rüyada balık tarlası görmek yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine, işsizseniz işe gireceğinize rivayet eder.

Rüyada balık tarlası gördüyseniz:

  • Plan veya düşüncelerinizi paylaşmamanızda fayda var.

Rüyada balık tarlası görmek herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına alamet eder.

Rüyada pamuk tarlası yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada dut tarlası görmek çok daha büyük işlere gireceğine, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına delalettir.

Rüyada susam tarlası gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine işaret eder.

Rüyada ot tarlası görmek kendisine şifa olacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine inanılır.

Rüyada pancar tarlası elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada ekin tarlası bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına rivayet eder.

Rüyada tütün tarlası atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, dualarının karşılığını göreceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments