Rüyada balık sulamak

Rüyada balık sulamak itibar kazanacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, isteklerinin yerine geleceğine, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına inanılır.

Rüyada balık sulamak gördüyseniz:

  • Gerçekçi olmayan bahanelerden uzak durmalısınız.İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.

Rüyada balık ağzında balık görmek kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına işaret etmektedir.

Rüyada balık ağında balık görmek sevgiyi ve hürmeti göreceğine, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine alamet etmektedir.

Rüyada balık görmek balık yakalamak tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balık görmek balık almak bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına işaret eder.

Rüyada ölü balık ve canlı balık görmek kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına yorulur.

Rüyada balık ağı ve balık görmek kısmetinin bollaşacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına yorulur.

Rüyada balık balık tutmak sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine delalettir.

Rüyada küçük balık ve büyük balık görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments