Rüyada balığın yere düşmesi

Rüyada balığın yere düşmesi önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, yeni işlerin geleceğine, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, patron koltuğuna geçeceğine, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada balığın yere düşmesi gördüyseniz:

  • Hızlanmak, girişimde bulunmak veya ilerlemek istediğiniz konular için daha fazla beklemeniz gerekmiyor.

Rüyada balığın yere düşmesi sevdiği kişilere kavuşacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine inanılır.

Rüyada balığın bağırması platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada balığın can çekişmesi sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada balığın ata dönüşmesi yoksulluktan sonra zengin olmaya, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına alamet eder.

Rüyada balığın kusması kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalkırıklığı duyacağına delalet eder.

Rüyada balığın zıplaması çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, küslerin ve dargınların barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balığın kaçması bolluk getirecek bir döneme girileceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine delalettir.

Rüyada balığın dirilmesi çok zor bir duruma düşeceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments