Rüyada balayına çıkmak

Rüyada balayına çıkmak uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, nazar eden insanların haddini bildireceğine, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, günahkar olacağı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada balayına çıkmak gördüyseniz:

  • Duygusal bir durum sizi aşağı çekebilir.

Rüyada balayına çıkmak kafasını rahatlatacağına, kusursuz bir yaşama kavuşacağına inanılır.

Rüyada eşiyle balayına gitmek maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine delalettir.

Rüyada eski sevgiliyle balayına gitmek gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine, farklı iş alanlarına yöneleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle evlenip balayına gitmek yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, şeytanın aklına uyacağına işaret eder.

Rüyada balayına gideceğini görmek elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına tabir olunur.

Rüyada evlenip balayına gittiğini görmek bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine delalettir.

Rüyada balayına gidememek bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, beklediklerini duyacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyle balayına gitmek hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments