Rüyada bakkaldan sakız almak

Rüyada bakkaldan sakız almak bir işe soyunacağına, istediği noktalara ulaşacağına, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, huzura erileceğine, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada bakkaldan sakız almak gördüyseniz:

  • Gelecekte yanınızda olmasını isteyeceğiniz kişileri belirlemeniz gerekiyor.

Rüyada bakkaldan sakız almak çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bakkaldan sakız çalmak gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada bakkaldan sakız aldığını görmek harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine işarettir.

Rüyada bakkaldan süt almak yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bakkaldan çalmak işlerin toparlanacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bakkaldan alışveriş etmek iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, tahsilli, diplomalı kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bakkaldan makarna almak işlerinin günden güne açılacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bakkaldan tereyağı almak bolluk ve bereket göreceğine, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments