Rüyada babayı telefonla konuşurken görmek

Rüyada babayı telefonla konuşurken görmek yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine rivayet eder.

Rüyada babayı telefonla konuşurken gördüyseniz:

  • Şu an önünüzde olan veya halledilebilir görünen konulara değil, tüm manzaraya hakim olmanız gerekiyor.

Rüyada babayı telefonla konuşurken görmek parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada telefonla konuşurken yakalanmak düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefonla konuşurken gülmek kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, aileden ayrı kalınacağına işarettir.

Rüyada bir başkasını telefonla konuşurken görmek yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına yorulur.

Rüyada telefonla konuşurken sesin kesilmesi maddi anlamda zarar edeceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada anneyi telefonla konuşurken görmek eşi ile problemler yaşayacağına, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine alamet etmektedir.

Rüyada anne ve babayı konuşurken görmek hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, eğlenceli günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada telefonla konuşurken kapanması problemlerinin çözüleceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments