Rüyada babayı oynarken görmek

Rüyada babayı oynarken görmek işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, şifaya kavuşacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, iyileşeceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, hayırlı işlere girişileceğine tabir olunur.

Rüyada babayı oynarken gördüyseniz:

  • Hemen paniğe kapılmayın.

Rüyada babayı oynarken görmek başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada babayı kumar oynarken görmek sorunları ortadan kaldıracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı oynarken görmek bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada top oynarken görmek olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına işaret eder.

Rüyada oynarken düşmek kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada babasını oynarken görmek çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, sevdiği birini kırmaya delalet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanını oynarken görmek kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini oynarken görmek kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments