Rüyada babasını kör görmek

Rüyada babasını kör görmek rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, atılan adımların boşa çıkacağına, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına inanılır.

Rüyada babasını kör gördüyseniz:

  • Siz sıradan bir insan değilsiniz.

Rüyada babasını ölmüş babasını görmek kafasının rahat olacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine delalettir.

Rüyada babasını defnetmesi övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada babasını taşlamak şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada babasını kör görmek hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, düşmanlarının güçleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü babasını görmek yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada küs babasını görmek darlığa düşeceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına rivayet eder.

Rüyada babasını kıskanmak bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına delalet eder.

Rüyada babasını öldürmek kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments