Rüyada babanın öleceğini söylemesi

Rüyada babanın öleceğini söylemesi yanlış yollardan döneceğine, allah katında yükseleceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babanın öleceğini söylemesi gördüyseniz:

  • Olan biten şeylerle, anlaşılmış veya üzerinde konuşulmakta olanlar arasında binlerce kilometre fark olabilir.

Rüyada babanın öleceğini söylemesi zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada babanın öleceğini duymak kendisiyle övüneceğine, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine rivayet eder.

Rüyada anne ve babanın öleceğini görmek rüya sahibinin de yüzünün güleceğine, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada babanın öleceğini görmek dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada anne babanın öleceğini görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına ve hayatını yeni baştan düzenleyeceğine işarettir.

Rüyada babanın öleceğini hissetmek aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada babanın öleceğini öğrenmek işlerin ve kazancın bir anda artacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, kalben çok rahat edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada babanın öleceğini bilmek iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen rüya sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine, bir sebeple doğru yoldan sapacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leyla

Merhaba, rüyamda babam kendisi ben ölücem diyordu ve ağlıyordu hepimiz ağlıyorduk

Rukiye

Rüyamda babam ben ramazan bayram namazında olecem diyordu hemde yemin ederek söylüyordu sonra uyandım yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekürler

Rukiye

Yorumunuz teşekkür ederim