Rüyada babanın kızına silah çekmesi

Rüyada babanın kızına silah çekmesi alim insanlardan sayılacağına, çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, her istediğini alabileceğine, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada babanın kızına silah çekmesi gördüyseniz:

  • İşleri tamamlamaya ya da tamamlatmaya çalışırken çabuk öfkelenebilirsiniz.

Rüyada babanın kızına silah çekmesi girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü babanın kızına sarılması oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına alamet eder.

Rüyada öz babanın kızına tacizi yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada babanın kızına ev yapması hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada babanın kızına sarılması bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, hırpalanacağına, darp edileceğine tabir olunur.

Rüyada babanın kızına dokunması uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, makbul olan mallara kavuşacağına işarettir.

Rüyada bir babanın kızına sarılması rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada babanın kızına gülmesi haybeye para ve zaman harcayacağına, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments