Rüyada babanın gözünün kör olduğunu görmek

Rüyada babanın gözünün kör olduğunu görmek mutluluk gözyaşı dökeceğine, hataların telafi edileceğine, aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine rivayet eder.

Rüyada babanın gözünün kör olduğunu gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz, bazı kavga veya kıskançlıklar düzenli duygusal hayatınızı bozabilir.

Rüyada babanın gözünün kör olduğunu görmek aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, manevi olarak da yıpranacağına işaret etmektedir.

Rüyada tek gözünün olduğunu görmek elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına delalettir.

Rüyada annesinin gözünün kör olduğunu görmek sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada gözünün kırmızı olduğunu görmek bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, şansın ve istikbalin açık olduğuna inanılır.

Rüyada birisinin gözünün kör olduğunu görmek kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına inanılır.

Rüyada oğlunun bir gözünün kör olduğunu görmek iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, iş dünyasında üne kavuşulacağına yorulur.

Rüyada eşinin gözünün kör olduğunu görmek alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının gözünün kör olduğunu görmek geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, hayatının yolunda gideceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.