Rüyada babanın duvar ördüğünü görmek

Rüyada babanın duvar ördüğünü görmek isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, aşama kaydedeceğine, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına alamet eder.

Rüyada babanın duvar ördüğünü gördüyseniz:

  • Aile içinde aranızda yaş farkı bulunan kişilerle karşılaşacağınız sorunlarda alışılmadık metotlar kullanmanız gerekebilir.

Rüyada babanın duvar ördüğünü görmek şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine işaret eder.

Rüyada eşinin duvar ördüğünü görmek türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının duvar ördüğünü görmek kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine, yoksulluktan sonra zengin olmaya delalet etmektedir.

Rüyada kadının duvar ördüğünü görmek rahatsızlık vereceğine, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada duvar ördüğünü kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına tabir olunur.

Rüyada duvar ördüğünü görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Rüyada ölmüş babanın duvar örmesi kısa süreli hastalık yaşamasına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin duvar ördüğünü görmek ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments