Rüyada babamın sarhoş olduğunu görmek

Rüyada babamın sarhoş olduğunu görmek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına inanılır.

Rüyada babamın sarhoş olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konularda size daha verimli sonuçlar sunabilecek, daha çok kazanç sağlamanıza yardım edecek veya bir şekilde size yararı olacak olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada babamın sarhoş olduğunu görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına işaret eder.

Rüyada sarhoş olduğunu hatırlamamak yeterli kimse haline geleceğine, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına delalet eder.

Rüyada babasının sarhoş olduğunu görmek kar sağlayacağı işlere gireceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeşinin sarhoş olduğunu görmek ne yapacağına karar veremeyeceğine, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine yorulur.

Rüyada arkadaşının sarhoş olduğunu görmek gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine rivayet eder.

Rüyada eşimin sarhoş olduğunu görmek dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ablanın sarhoş olduğunu görmek kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada bir arkadaşın sarhoş olduğunu görmek kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments