Rüyada babamın mezarını bulamamak

Rüyada babamın mezarını bulamamak kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, konforlu ve rahat hale geleceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, artık rahat bir nefes alacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına, her koşulda allah yolundan yürüyeceğine delalettir.

Rüyada babamın mezarını bulamamak gördüyseniz:

  • Elinizden geldiği kadar fazla şey üstlenebilirsiniz.

Rüyada babamın mezarını kazmak ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına alamet eder.

Rüyada babamın mezarını bulamamak iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babamın mezarını gördüm zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada babamın mezarını değiştirmek anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına yorulur.

Rüyada babamın mezarını sulamak ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, lüks içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada babamın mezarını açık görmek bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş babamın mezarını aramak kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş babamın mezarını görmek işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada babamın mezarını bulamamak

  1. Rüyamda babamın mezarının yerini değiştirmişler gördüm yerinde başka birinin mezarı vardı ve babamıda mezarlığın sonuna bırakmışlardı sadece tabutun içindeydi ve dirildiğini gördüm

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.