Rüyada azı dişini kaybetmek

Rüyada azı dişini kaybetmek çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada azı dişini kaybetmek gördüyseniz:

  • Gerçeklere dayalı ani kararlar alabilirsiniz.

Rüyada dişini yutmak yüzlerin asılacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada dişini sallamak ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada alt azı dişini çekmek sonucun kişi için hayırlı olacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına inanılır.

Rüyada dişini yemek huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına delalettir.

Rüyada azı dişini kaybetmek üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, alım zorluğu yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada dişini çekmesi gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına alamet eder.

Rüyada dişini vermek uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine inanılır.

Rüyada dişini kurcalamak alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, verilen  sözlerin tutulacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.