Rüyada aynanın karşısına geçmek

Rüyada aynanın karşısına geçmek eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, yeni bir hayata adım atılacağına, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aynanın karşısına geçmek gördüyseniz:

  • Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Rüyada aynanın karşısına geçmek çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, tüm özlemini gidereceğine delalet eder.

Rüyada kamera karşısına geçmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada denizin karşısına geçmek içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine inanılır.

Rüyada nehrin karşısına geçmek hayaline kavuşacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin karşısına çıkması kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine inanılır.

Rüyada mahkeme karşısına çıkmak bir hastalığa maruz kalacağına, işlerin düzene gireceğine işarettir.

Rüyada hakim karşısına çıkmak sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada aynanın çatlaması ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments