Rüyada ayna çatlaması görmek

Rüyada ayna çatlaması görmek rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına rivayet eder.

Rüyada ayna çatlaması gördüyseniz:

  • Ard arda birkaç yerden para alabilirsiniz.

Rüyada ayna çatlaması görmek daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine tabir olunur.

Rüyada ayna çatlaması ne demek hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine yorulur.

Rüyada ayna çatlaması sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine alamet eder.

Rüyada ayna içinde ayna görmek bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taş çatlaması mirasa, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yol çatlaması kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya alamet eder.

Rüyada ev çatlaması her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine yorulur.

Rüyada asfalt çatlaması kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, içinin huzurla dolacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments