Rüyada ayı görmek siyah

Rüyada ayı görmek siyah uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada ayı görmek siyah gördüyseniz:

  • Sürekli şüpheci davranışlarınızla arkadaşlarınızı bunaltmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada hamile olduğunu görmek sonra olmadığını görmek duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine delalet eder.

Rüyada kendini hamile görmek ve adet görmek sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine alamet eder.

Rüyada görmek istediğin birini görmek ne demek allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve düşürdüğünü görmek kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin öldüğünü görmek mezar görmek dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine rivayet eder.

Rüyada düğün görmek gelin görmek şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada silah görmek mermi görmek tecrübesi olmayan yollara gireceğine, mesleğinde uzmanlaşacağına delalettir.

Rüyada çok görmek istediğin birini görmek onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments