Rüyada ayda yürüdüğünü görmek

Rüyada ayda yürüdüğünü görmek güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, işlerinin kapanacağına, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada ayda yürüdüğünü gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi sesli şekilde dile getirmeniz sizden faydalanmaya çalışan kişileri engelleyebilir.

Rüyada ayda yürüdüğünü görmek üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada ayda oturmak ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına işarettir.

Rüyada ayda birini görmek ardından konu üzerinde düşünüleceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayda kuran yazısı görmek manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, mutlulukların yarım kalacağına işarettir.

Rüyada ayda yürümek başarılarının katlanacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayda gezmek aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine delalet eder.

Rüyada ayda yaşadığını görmek maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine inanılır.

Rüyada ayda namaz kılmak bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments