Rüyada ayakların yarılması

Rüyada ayakların yarılması ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayakların yarılması gördüyseniz:

  • Ketum davranmak sizin için her zaman çok daha yararlı olabilir.

Rüyada ayakların ağırlaşması mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakların titremesi size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet eder.

Rüyada ayakların şişmesi işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına alamet eder.

Rüyada ayakların yarılması bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına delalet eder.

Rüyada ayakların kumlanması sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakların dolaşması kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada el ve ayakların kesilmesi daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, amaçlarına ulaşacağına inanılır.

Rüyada ayakların kirlenmesi kendini tatmin etmek için yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments