Rüyada ayaklarım kokuyordu

Rüyada ayaklarım kokuyordu elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, huzur dolu günler geçireceğine yorulur.

Rüyada ayaklarım kokuyordu gördüyseniz:

  • Ailenizle zaman geçirmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada ayaklarım kokuyordu iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayaklarım tutmuyor sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada ayaklarım çamur oldu sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine alamet eder.

Rüyada ayaklarım şişti çok büyük bir şok yaşayacağına, fakir fukaraya yardım edeceğine delalettir.

Rüyada ayaklarım ıslandı kısmetlerinin bol olacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına alamet eder.

Rüyada ayaklarım yandı sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayaklarım suda kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine delalet eder.

Rüyada ayaklarım kesildi emrinde insan çalıştıracağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, özgüveninin yerine geleceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments