Rüyada ayağının altında nasır görmek

Rüyada ayağının altında nasır görmek çocuklarının fazla olacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, esenliğe kavuşacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, işlerin sarpa saracağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağının altında nasır gördüyseniz:

  • Maddi açıdan hassassınız.

Rüyada ayağının altında nasır görmek hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, kazancın ikiye katlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak altında nasır görmek ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine, verimin ve bereketin geleceğine inanılır.

Rüyada ayağın altında nasır görmek yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına rivayet eder.

Rüyada ayağının altında şişlik her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye inanılır.

Rüyada ayağının altında altın görmek özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı alamet eder.

Rüyada ayağının altında yara görmek hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağının altında karınca görmek ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayağının altında delik görmek kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments