Rüyada ayağına yıldırım düşmesi

Rüyada ayağına yıldırım düşmesi çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağına yıldırım düşmesi gördüyseniz:

  • Evde veya evle ilgili beklenmedik değişiklik ya da düzenlemeler sizin yararınıza sonuçlanabilir, endişelenmeyin.

Rüyada ayağına yıldırım düşmesi rızkın da ömür boyu süreceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada yıldırım çarpması bir sebeple çok üzüleceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada aziz yıldırım yeni arkadaşlıklar kuracağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada yıldırım yağmur hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yıldırım ve yağmur karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, yüzünün hep güleceğine rivayet eder.

Rüyada yıldırım sesi geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir eve yıldırım düşmesi darlanacağına, maddi anlamda çok zorlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğa yıldırım düşmesi başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments