Rüyada ayağın altının yarılması

Rüyada ayağın altının yarılması eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, kötü gününü de paylaşacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına delalettir.

Rüyada ayağın altının yarılması gördüyseniz:

  • Size verebilecekleri zarar fazla değildir.

Rüyada ayağın altının yarılması kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağın altının kesilmesi huzurunun eski haline döneceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayağın altının soyulması iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına tabir olunur.

Rüyada ayağın altının yanması kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine delalettir.

Rüyada ayağın altının kanaması iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, rızkın daim ve hayırlı olacağına rivayet eder.

Rüyada ayağın altının kaşınması hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına rivayet eder.

Rüyada ayağın altının yara olması bir koyduğu işten üç alacağına, sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Rüyada altının bezlenmesi kişinin afiyette kalacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments